Projekt GRATIS!

Dla naszych klientów, którzy zamówią kostkę brukową lub zamierzają kupić inne atrakcyjne towary o wartości przekraczającej 10 000.00 PLN wykonamy gratisowy projekt zagospodarowania terenu kostką brukową lub projekt ogrodzenia obejmujący również konsultację z naszym architektem oraz wykonanie pomiaru na Twojej posesji.

Czy kiedykolwiek spotkałeś sprawdzonego architekta, który zarówno atrakcyjnie zaaranżuje twoją przestrzeń przed domem oraz pomoże wybrać takie materiały dzięki którym w łatwy sposób zaoszczędzisz spore pieniądze.

Dlaczego zwykli architekci tylko przeszkadzają często są aroganccy i narzucają Ci swoje pomysły? Pewnie masz dość, kiedy podczas zakupu sprzedający są dla ciebie niemili i opryskliwi. STOP.

Prawdopodobnie nie wiesz, że nasza kadra sprawdzonych architektów jest niekwestionowanie jedną z najlepszych w regionie. Ich tajemnicą jest to, że pragną urządzić niesamowitą przestrzeń wokół twojego domu, z której będziesz dumny a twoje dzieci będą się świetnie bawić. To rewolucyjny sposób myślenia.

Do chwili obecnej w firmie Brukland wykonaliśmy 611 projektów (liczba aktualizowana 01.04.2018). Zapraszamy do nas. Umów się na spotkanie JUŻ teraz.