BRUKLAND - Firma rodzinna

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w w dostawie najwyższej jakości kostki brukowej i szlachetnych płyt tarasowych renomowanych producentów. Już od 20 lat sprawiamy, że ogrody, podjazdy i tarasy naszych klientów stają się wizytówką piękna, klasyki i profesjonalizmu.

Cały nasz zespół jest nastawiony na urzeczywistnianie Państwa pragnienia posiadania oryginalnej i ponadprzeciętnej przestrzeni wokół domu.

Okres budowy ogrodu jest trudny i uciążliwy, ale nasza ciesząca się zaufaniem kadra ekspertów sprawi byś przeszedł przez to niewiarygodnie łatwo, a aranżowanie ogrodu, tarasu i podjazdu spośród najlepszych towarów było przygodą dającą Ci wyjątkową przyjemność. To przełom w sprzedaży kostki brukowej.

Zaufaj uznanym i polecanym ekspertom z firmy Brukland. My się wszystkim zajmiemy abyś TY mógł w magiczny sposób cieszyć się tylko z chwili i z satysfakcją odpoczywać na przepięknie zaprojektowanym tarasie.

Ale Brukland to nie tylko doświadczeni architekci i doradcy. Współpracujemy również z najlepszymi ekipami brukarskimi naszego regionu.

Z przyjemnością chcemy poinformować o sukcesie naszych ekip brukarskich odniesionym w ogólnopolskim konkursie: "Pomysły na ogród - najlepsze realizacje" organizowanym przez firmę Semmelrock. Firma Budomed pana Józefa Pardusa zajęła II miejsce, a firma MCBUD pana Michała Chodkiewicza oraz firma Usługi Remontowo Budowlane pana Artura Nafalskiego zdobyły ex aequo III miejsce w tym prestiżowym konkursie.